Žiema – puikus metas komandos formavimo pratyboms! Kai oras prastas ir visi užsidarę viduje, tai puiki proga būti kūrybingiems ir sugalvoti smagių užsiėmimų, kurie padės jūsų komandai geriau dirbti kartu. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime keletą mėgstamiausių komandos formavimo strategijų žiemą. Išlikite šilti ir smagiai praleiskite laiką!

Viena iš puikių žiemos komandos formavimo veiklų yra patalpose rengiama šiukšlių medžioklė. Tai gali būti smagus ir interaktyvus būdas jūsų komandai dirbti kartu ieškant daiktų biure ar namuose. Ją galite padaryti tokią sudėtingą arba lengvą, kokios tik norite, ir tai puikus būdas priversti visus pajudėti ir dirbti kartu.

Dar viena smagi žiemos komandos formavimo veikla – šarados. Tai klasikinis žaidimas, kurį galima žaisti su bet kokio dydžio komanda. Tai puikus būdas priversti visus kūrybiškai mąstyti ir kartu spėlioti užuominas.

Jei ieškote kažko fiziškai aktyvesnio, išbandykite žaidimą „Tag”. Šį žaidimą galima žaisti patalpoje arba lauke, tai puikus būdas priversti visus judėti ir dirbti kartu. Tai taip pat puikus būdas sudeginti energiją šaltomis žiemos dienomis!

Galiausiai, viena iš mūsų mėgstamiausių žiemos komandos formavimo veiklų yra sniego žmogaus statymas. Tai puikus užsiėmimas bet kokio amžiaus žmonėms, kurį galima atlikti su bet kokio dydžio komanda. Tai puikus būdas priversti visus dirbti kartu ką nors statant, be to, tai labai smagu.

Tikimės, kad jums patiko mūsų tinklaraščio įrašas apie žiemos komandos formavimo veiklą. Tai tik kelios mūsų mėgstamiausios idėjos, tačiau kalbant apie komandos formavimą žiemą yra begalė galimybių. Būkite kūrybingi ir smagiai praleiskite laiką!